Копірайт та ліцензування

Політика МТНЗ "Сільськогосподарська мікробіологія" в галузі авторського права направлена на забезпечення вільного доступу до результатів наукових досліджень.
Якщо стаття прийнята до друку в журналі, автор має підписати авторську заяву. Заява надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Надсилаючи статтю до редакції автор(и) автоматично надають редакції правo редагувати, друкувати у збірнику, розміщувати повний текст статті на офіційному сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського та сайті МТНЗ "Сільськогосподарська мікробіологія", розміщувати метаданні статті у наукометричних, інформаційних та бабліометричних базах данних. За автором залишається право відтворювати зміст статті в процесі викладання, використовувати зміст статті в будь-якій іншій праці, створеній автором, розміщувати копію статті на власному веб-сайті або сайті установи, в якій автор працює із вказівкою на вихідні дані статті не раніше ніж через місяць після її публікації в журналі.
Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License International CC-BY, яка дозволяє іншим розповсюджувати роботу з визнанням авторства цієї роботи і першої публікації у МТНЗ "Сільськогосподарська мікробіологія".